Get Adobe Flash player
Archív
Tech Soup
button techsoup.cz

Poděkování za rok 2017

Sdružení zdravotně postižených Náchod, z.s. Palachova ul. 1303, 54701 Náchod www.szdp-nachod.cz. 

PODĚKOVÁNÍ

Další rok, vyplněný dobrovolnickou prací se chýlí ke konci.  

Jsme rádi, že větší část výboru dokáže i přes zdravotní handicap oslovit a zapojit do různých činností naše členy. Věříme, že informace, sociální poradenství a práce v rámci programu Veselý senior má v daném prostoru i sociální význam. Snažíme se, aby mizely architektonické bariéry, znepříjemňující život zrakově, sluchově a tělesně postiženým, jejichž odstraňování je v zájmu nejen našich členů, ale i dětí.

Zároveň děkujeme za dobrou spolupráci představitelům Města Náchod, Tiskovému odd., Městskému středisku sociálních služeb Marie, Domovu důchodců, NRZP ČR, Úřadu práce, odboru školství a sociálních věcí, Městské knihovně, Centru pro integraci ZP HK, lékařům,  Tyfloservisu HK, SONS pobočka Náchod. Naše poděkování patří také všem sympatizantům a pomocníkům za nezištnou pomoc.

 

PŘÍJEMNÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKÚ, HODNĚ ZDRAVÍ,  

         ŠTĚSTÍ A VŠE DOBRÉ PO CELÝ ROK 2018,

 

   přeje rozšířené předsednictvo zastupující 185 členů: Předsedkyně Olga Frühaufová Dis., Miroslav Čiháček, Otto Volhejn, Josef Bartoš, Božena Řeháková, Jiří Vondrouš, Marie Bonková, Alena Balážová, Drahoš Frühauf, Jaroslava Pozděnová.