Get Adobe Flash player

Archív

Tech Soup

button techsoup.cz

Chráněno: Pozvánka

Stručný obsah příspěvku zde není uveden, protože je tento příspěvek chráněn heslem.

Rekondiční pobyt v Lázních Velichovky

Ve dnech 13.-15.10.2023 se uskutečnil  rekondiční pobyt členů SZdP Náchod, z.s. a jejich doprovodů.

Byli jsme ubytováni ve Vile Slovanka a stravování všech bylo zajištěno v Domě pod Kaštany. V pátek večer bylo možné navštívit vystoupení hudební skupiny v Domě pod Kaštany. Všichni jsme absolvovali lázeňské procedury (slatinný zábal, perličkovou koupel a masáž). V rámci pobytu se uskutečnila procházka parkem zpestřená hrou „Od lavičky k lavičce“, kde při sedmi zastaveních se snažili účastníci na základě indicií uhodnout zajímavá města a místa v ČR. Večer byla pro účastníky rekondice připravena vědomostní hra „Znáte český film?“ při které jsme se velice dobře pobavili a zvládli i některé záludnější otázky.

V neděli dopoledne byl rekondiční pobyt ukončen a všichni účastníci se rozjeli do svých domovů.

Chtěla bych všem účastníkům poděkovat za krásně strávený víkend a jejich odvahu účastnit se připraveného programu. Současně děkuji i paní Pokorné a Řehákové, které velkou měrou přispěly k tomu, aby se tento rekondiční pobyt mohl uskutečnit.

Těším se na další setkání na akcích, které právě připravujeme.

Za výbor Ivana Klikarová – předsedkyně SZdP Náchod, z.s.

Připravujeme v měsíci říjnu 2023

Milí členové a přátelé SZdP Náchod,

v měsíci říjnu připravujeme rekondiční pobyt v lázních Velichovky – přihlášení účastníci obdrží více informací osobně.

Na listopad je předběžně plánované setkání na téma Východočeští vynálezci a jejich přínos lidstvu s Ing. J. Zimou – konkrétní termín ještě není stanoven.

Ve spolupráci s CK Hudková plánujeme adventní zájezdy:

Brno – katedrála Sv. Petra a Pavla, Zelný trh, Mahenovo divadlo, kostel sv. Jakuba, adventní trh a vila Tugendhat (10.12.2023)

– cena 1090,- Kč, senior nad 65 let a student do 26 let – 940,- Kč

Drážďany a tamní nejznámější památky – obrazárna Zwinger, Semperova opera, Rezidenzschloss, Brühl Terasse, Frauenkirche… atd. (16.12.2023)

 – cena 1090,- Kč

  • máte-li zájem, přihlaste  se do 10.10.2023 na tel: 774 919 195 – Božena Řeháková (hospodářka), nebo během služeb v Harmonii II

Nadále pokračují poradenské služby každou středu od 13:00 do 15:00 hod. v budově Harmonie II, na adrese Rybářská 1819, Náchod (zvýšené přízemí) – jsme tu pro vás.

Přejeme mnoho zdraví a těšíme se na setkání.

                                               Výbor SZdP Náchod