Get Adobe Flash player
Archív
Tech Soup
button techsoup.cz

Naučte se říct podvodníkům NE!

SZdP Náchod Palachova 1303 Náchod 547 01    

      Královéhradecký kraj s finanční podporou Ministerstva vnitra ČR, nás srdečně pozval na vzdělávací program pro seniory dne 16. září 2015.
      Téma: naučte se říct podvodníkům NE!
V divadelním představení nám herci z Divadla jesličky Josefa Tejkla z Hradce Králové, předvedli nácvik obranných technik pomocí několika zábavných divadelních představení. V rámci programu vystoupili policisté z Krajského ředitelství Policie ČR a představili aktuální podvodné techniky.
      Tento vzdělávací program, který se konal v zasedací místnosti MÚ, Palachova, navštívilo 16. hostů včetně účinkujících a terénních pracovníků, zúčastnilo se 18. seniorů.
      Všichni na závěr děkovali za předané informace, které budou šířit dále mezi ostatní. Paní předsedkyně SZdP Náchod poděkovala kytičkou za přítomné, paní manažerce Michaele Chládkové, por. Evě Prachařové, hercům, paní PhDr. Romaně Mazalové, spoluautorce filmu Šmejdi, které naše sdružení v počtu 85 členů zhlédlo.

Zapsala: Olga Frühaufová
Ověřil: Miroslav Čiháček

One Response to Naučte se říct podvodníkům NE!

  • Chtěl bych touto cestou poděkovat naši pani předsedkyni Olince Fruhaufové a pani manažerce Michaele Chládkové za skvěle připravenou besedu na téma podvodníkům NE, byli jsme informováni formou scének a důležitými informacemi Policie České republiky jak se máme zachovat pokud by nás navštívili nepoctivé osoby, bylo to velmi poučné a velký dík patří Policii České republiky a hercům divadla Jesličky z Hradce Králové. Bylo to velmi hezké a poučné a hlavně že na nás seniory se nezapomíná. Proto bych chtěl ještě jednou poděkovat všem kteří se na této akci podíleli.
    Otto Volhejn.