Get Adobe Flash player
Archív
Tech Soup
button techsoup.cz

Poděkování dárcům

 Náchod dne 5. září 2015

Věc: Poděkování dárcům

 Ve dnech 12. – 14. června 2015 se uskutečnil XXXVI. ročník

Ratibořického pojezdu vozíčkářů.

         Akci opět organizovali členové Společnosti vozíčkářů a Z.P., Sdružení Z.P. Náchod, spolu s Národní radou osob se zdravotním postižením ČR.
         Účastníkům letošní soutěže, navzdory předpovědi, přálo slunečné počasí, takže mohli mimo projížďky známou trasou, soutěžit ve všech disciplínách – střelbě ze vzduchovky, v házení kroužků na tyč, v hodu šipkami a petangovými koulemi i v závěsném kuželníku. Průběh celé akce byl soutěžícími velice dobře hodnocen a pořadatelé chváleni za skvělou zábavu a výborný průběh celé akce.
         Na nejstarší vozíčkářskou soutěž v Č.r. přijelo opět více než sedmdesát účastníků z celých Čech. O jejich spokojenost se postarali dobrovolní organizátoři, ale i dárci, kteří pomohli nejenom s cenami pro soutěžící. Je třeba poděkovat panu místostarostovi MěÚ Náchod Ing. Šubrtovi za přivítání soutěžících a odstartování soutěže, poslanci parlamentu ČR, starostovi města Náchod Janu Birke, který si ve svém nabitém programu našel čas a přijel i s manželkou poblahopřát vítězům a předat ceny. Projevil porozumění s lidmi používající vozík a informoval přítomné o výstavbě i připravovaných bezbariérových úpravách v Náchodě. Poděkování patří též skupině X-KA z náchodského Déčka, opět předvedla skvělé taneční vystoupení, s kterým vyhrála několik soutěží.

        A dále bychom chtěli vyzvednout tyto dárce:
Pana Mudr. Skovajsu, Pivovar Primátor, f. Hanácká kyselka, f. Mobil Náchod,
f. Autoaku, f. B-Braun, f. Acai produkty, f. Delfi Dolní Štěpnice, f. Teleflex,
f. Convatec a další anonymní firmy, od nichž opakovaně prostřednictvím Sdružení zdravotně postižených z České Skalice dostáváme ceny soutěžícím. Poděkování potleskem při předávání cen sklidil soutěžící J. Jura z Vyškova, který opět přivezl plné auto dárků účastníkům.
         Všem příznivcům moc děkujeme a věříme, že i pro 37 ročník v roce 2016 nám zachovají přízeň.

http://nachodsky.denik.cz/zpravy_region/podekovani-za-podporu-ratiborickeho-pojezdu-vozickaru-20150914.html

Za organizátory přeje hodně úspěchů
Čiháček Miroslav
Běloveská 1775
547 01 Náchod