Get Adobe Flash player
Archív
Tech Soup
button techsoup.cz

Setkání 6. října 2009

    6. října jsme měli posezení v restauraci OD Billa na Karlově náměstí. V Náchodském deníku vyšel článek o aktivitách SZdP a je v něm uvedena webová adresa našich stránek.  
  
Hosty byli: pan Mgr. Zdena Horníková, poslankyně PS ČR, tiskové mlučí policie v Náchodě Bac. Eva Prachařová a npr. Jana Pecoldová. Dále vedoucí sociálních věcí náchodského regionu Mgr. Jaromír Vejrych, ředitel penzionů Marie a Harmonie a pan Pavelka, zástupce pojišťovny Kooperativa.
    
Tohle je začátek našeho posezení. Mluvčí policie chodily mezi přítomnými a názorně ukazovaly jak se vyvarovat okradení cenností, dokumentů, karet apod. Další hosté nás informovali o novinkách z našeho regionu jejich oboru. Veřejně jsme poděkovali panu Mgr. Vejrychovi za bezbariérovou úpravu spodního vchodu do penzionu Harmonie a rozloučili jsme se s policistkami, které z časových důvodů musely odejít.
   V druhé polovině nás seznámila paní magistra Horníková s její činností v Parlamentu, která se přímo dotýká našeho okolí. Po diskusi s hosty jsme jim vyjádřili upřímný dík za to, že mezi nás přišli. Na závěr posezení jsme se věnovali volné zábavě.