Get Adobe Flash player
Archív
Tech Soup
button techsoup.cz

PODĚKOVÁNÍ za rok 2014

PODĚKOVÁNÍ

nachveb14

Další rok, vyplněný dobrovolnickou prací se chýlí ke konci.
Jsme rádi, že větší část výboru dokáže i přes zdravotní handicap oslovit a zapojit do různých činností naše členy – seniory.

Redakce ve složení – O. Frühaufové, M. Čiháčka, O. Volhejna (foto), J. Másla a J. Feltla, vytváří dokumenty, zprávy a tak se na našich webových stránkách od doby jejich založení v r. 2009 vytvořila pěkná prezentacepřednášky, zájezdy, pobytové rekondice, sociální pomoc, poradenství, hudební produkce… inspirují nejen naše členy.

Věříme, že informace a práce v rámci programu „Veselý senior“ oslovuje naše členy a sympatizanty a má v daném prostoru i sociální význam. 

 Chtěli bychom vyzvednout velký přínos spolupráce s Městským úřadem Náchod, za který moc děkujeme. Naše poděkování patří všem sympatizantům a pomocníkům za nezištnou pomoc, těšíme se na další v r. 2015, přejeme hodně zdraví, štěstí a vše dobré.

Za výbor: Olga Frühaufová, Miroslav Čiháček, Jaroslav Feltl, Božena Řeháková, Marie Bonková, Alena Balážová, Josef Bartoš, Otto Volhejn, Jaroslava Balcarová, Karel Sýkora, Jiří Vondrouš. Petr Holinský.